whatsapp
Hakkımızda - TÜRKTER Tartı Terazi Baskül Endüstriyel Perakende Tartım Sistemleri İstanbul
×

COREKS KİMYA GIDA SAN.TİC.Limited Şirketi 1991 yılından bugüne elektronik tartı cihazları ve sistemleri konusunda faaliyetini sürdürerek, rekabetçi pazarda liderlik ve satış strateji sürdürmektedir bizim en büyük öz güvenimiz devamlı süreli en iyi ürün imalatı ve güvenli bayii çalışma politikası ve en hızlı hizmet sunmaktır Terazi ve Baskül ve Vakum makinesi Paketleme Ambalaj konusunda uzmanlaşmış, kalite ve satış sonrası hizmetlerde kendini kanıtlamıştır.


Şirketimiz, müşterilerimizin endüstriyel tartım sistemleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak çözümleri kendilerine özel olarak geliştirerek, ve dünyadaki gelişmeleri yaptığı işlere yansıtarak, otomasyon alanında da hizmet vermektedir. 9001:2008 ve self-verifikasyon CE ve TSE ,ROHS, OIML belgesine sahip olan şirketimizin ürünleri Avrupa onaylıdır.


Şirketimiz bünyesinde platform baskülü,vinç baskülleri,medikal baskül,boy ölçer baskül,transpalet baskül,rampa baskül,aks baskülleri,monoray silo basküller,rulo baskül,hayvan basküller,paslanmaz baskülleri üreitrimi yapılmaktadır. İsteğe bağlı çözüm üretmek bizim işimizdir. Bu başlangıç hem tasarım teknoloji açısından fikri mülkiyeti bize ait ama son tasarım değil.Türkiyenin geleceği açısından önemli bir çalışma yürütüyoruz.Bunu daha güçlü bir işbirliğiyle yapmanın gayreti içerisindeyiz.


COREKS Türkiye pazarında Elektronik Terazi ve Baskül üreticisi ve tedarikçisi olarak öncü konumdadır. Biz 28 yıllık tarihimizde %22 den fazla Pazar payına sahip şimdi ise 10 dan fazla ülkeye kendi ürettiğimiz Milli hasılatlı Elektronik Baskül ve Terazi ihraç etmekteyiz. Modern üretim ve dağıtım ağı ile , biz Küresel kitlede tam bir müşteri hizmeti ve desteğini üstlenmekten mutluluk duyuyoruz.


Biz satış ve servis ağı için Türkiye’mizin her bir yanında destek sağlayan samimi bayiler ile ve sizlerden aldığımız güç ile İSTANBUL EYÜP Sultan’da üretim tesisimizi daima güçlendirmekteyiz. ‘Hayatın Her Alanında’ sadece bir şirket sloganı değildir.


Yük hücresi, ticari baskül ve ticari terazi ve endüstriyel terazilerden oluşan geniş yelpazesi iyi kaliteli malzeme ve ürünleriyle sergilediği kompetitif fiyatları ve satış sonrası servis ve teknoloji desteğiyle ‘Hayatın Her Alanında’ sloganı daha iyi bir gelecek için üretkenliği ve teknolojiyi ve bu yola olan aşkımızı ana odak noktası yapar. Teşekkürler.

×

Filistin

Şirketimiz İsrail tabanlı şirketlere satış ve tamir hizmeti vermemektedir.